Novinky

Máme otevřeno!

Vážení zákazníci, 

z důvodů USNESENÍ VLÁDY ČESKÉ REPUBLIKY ze dne 21. října 2020 č. 1078 o přijetí krizového opatření vás žádáme, abyste své cesty po městě dopředu promýšleli, ačkoli v obchodě U Klárky vás rádi uvidíme. Z důvodů ochrany však neprodlužujte dobu svého setrvávání v obchodě na dobu delší než nezbytně nutnou. 

Na základě výše uvedeného Usnesení se také zakazuje maloobchodní prodej, ale existují výjimky. Máme štěstí, že existují, protože díky tomu může být náš obchůdek otevřený. Nadále si tak můžete přijít pro všechny produkty společnosti Energy, veterinu Energy, pro doplňky stravy, čaje a kosmetiku.

V našem obchůdku však najdete i další zboží, např. drahé kameny a polodrahokamy, lapače snů, ecoffee hrnečky a další zboží. Na toto zboží se už výjimky nevztahují a proto je najdete na našem e-shopu, nebo si o ně můžete napsat v poznámce u objednávky, na e-mailu nebo telefonním čísle. 

Přejeme všem pevné zdraví a klid

Tým U Klárky

Energy slaví 25. narozeniny!

U příležitosti 25. výročí Energy pro Vás společnost vytvořila limitovanou edici aromaterapeutického parfému, který je nejen samotnou esencí Energy, ale zejména poděkováním všem členům za úžasnou důvěru a věrnost.

Energy essence obsahuje vybranou směs silic v nejkvalitnějším jojobovém oleji a lze ji použít jako parfém k aplikaci přímo na kůži. Vhodné je zápěstí nebo jemná pokožka za ušním boltcem. Zastavte se, nadechněte se a dovolte této nové vůni vstoupit. Jaká je? Každý jsme jiný a jedinečný, každému bude vonět jinak, každou chvíli zavoní jiná její část. Pozorujte, otevřete se a vnímejte…

Ylang-ylang – esence posvátného přijetí sebe jako ženy, sebe jako muže. Všichni touží po své „druhé polovině“, z vnějšího světa se jí však nikdo nedočká. Celistvá bytost nevytváří závislosti na vztazích, zná svou hodnotu a vnímá zrcadlení ve vztazích kolem sebe. Pouze takový člověk navazuje vztahy zdravé a harmonické.

Geránium – plná vůně, přinášející hluboké zklidnění. Otevírá srdce lásce, probouzí nádech ženské síly i jemnosti a uzdravuje vztah k ženství (ženám, matkám...).

Levandule – pradávná hlubina ženského archetypu, moudrost něžné a bezpečné náruče. Propouští strachy, úzkosti a obavy, uvolňuje napětí a přináší pokojný spánek a klid na duši.

Máta peprná – esence svobodného nádechu do života. Uvolnění tíhy emocí, stabilita a osvěžení. Přináší lehkost a rozpouští nánosy prastarých otisků manipulace a nesvobody.

Hřebíček – kořeněná esence, která stabilizuje a ukotvuje, podporuje imunitu a vlastní sílu, zakořeňuje zdravé sebevědomí.

Cistus – je považován za jeden z dávných duchovních olejů s dlouhou historií, pomůcka k meditaci a centrování. Rozproudí energii, podporuje imunitu a přivádí nás na cestu domů.

Jednotlivé esence působí ve svých tématech a talentech na naše fyzické i psychické zdraví. V kombinacích se však jejich účinky prohlubují a dávají prostor pro vytvoření synergie, kdy finální směs může působit v širším spektru vnímaného pocitu – obrazu. V parfému při jeho tvorbě našli několik příběhů. Co člověk, muž či žena, byl vždy jiný, nový, podle otevřenosti vnímání. Hlavní linií, kterou viděli všichni jeho tvůrci společně, je příval energie, která vyzývá k novému vykročenínová šťáva do života, optimismus a lehkost bytí, otevření se novým příležitostem. A jak to máte vy? Hrajte si, vnímejte a užívejte. Nově přivoňte k životu a nechte se vést. Za novým dobrodružstvím...

 

Po předložení dárkového poukazu, který najdete ve svém časopisu Vitae, má každý člen Energy ZDARMA nárok na 1 ks ENERGY ESSENCE, která je neprodejná. Poukaz lze uplatnit od 1. 10. do 30. 11. 2020 v Klubu Energy v Českých Budějovicích. Článek byl převzat z časopisu Vitae 10/2020.

Změna otevírací doby v týdnu od 10. do 14. srpna 2020

Vážení zákazníci, 

i my se těšíme na dovolenou a proto budeme mít v týdnu od 10. do 14. srpna 2020 změnu otevírací doby v obchodě a omezený provoz na e-shopu. Všechny Vaše objednávky však budou vyřízeny jak to bude možné. 

Po 10.8.: zavřeno

Út 11.8.: 9.00 - 12.30 a 13.00 - 15.00

St 12.8.: 9.00 - 12.30 a 13.00 - 15.00

Čt 13.8.: 9.00 - 12.30 a 13.00 - 15.00

Pá 14.8.: 9.00 - 12.30 a 13.00 - 15.00

Děkujeme za pochopení! 

Stránka 1 z 1 - 3 položek celkem