Goji opět na skladě :-)

Nedávno jsme vás informovali, že některé produkty nejsou bohužel k dispozici. To už tak úplně neplatí! :-)

Opět máme naskladněnou Organic Goji - kustovnici čínskou ve formě prášku výjimečné kvality!

Dle starých čínských mistrů kustovnice posiluje náš imunitní systém, podporuje ledviny a zlepšuje zrak, chrání játra, zlepšuje krevní oběh a urychluje metabolismus. 

V nynější době je goji mimořádně vhodná pro všechny, kteří prodělali Covid a chtějí tělu opět dodat sílu.

Goji obsahuje celou řadu pro lidský organismus významných látek, jako jsou polysacharidy, monosacharidy (arabinóza, galaktóza, xylóza), glykoproteiny, glykolipidy, aminokyseliny, peptidy, flavonoidy a další fenolické látky (rutin, kys. chlorogenová a protokatechová), kumariny (skopoletin), vitamin C, B1, B2, B6 a B12, beta-karotenoidy (zeaxanthin, beta-karoten, lutein, lykopen), vitamin E, alkaloidy (kalystegin, kukoamin, betain), organické kyseliny, aromatické látky, cerebrosidy, diterpeny (lyciumosidy), triterpeny a steroidy (beta-sitosterol).

Za mimořádnou pozornost také stojí specifické proteoglykanové polysacharidy LBP. Jedná se o zvláštní směs látek, jejichž název je odvozen z latinského jména kustovnice čínské. Je výjimečně silným antioxidantem, omezuje proces stárnutí organismu a zvyšuje odolnost vůči nepříznivým faktorům vnějšího prostředí.

Více o Organic Goji přímo na stránkách produktu.