Poznejte sílu brusinek

Téměř zázračnou brusinku Energy přetavilo do podoby, pohodlné k užívání a účinné při podpoře léčby mnoha onemocnění. Cranberry juice powder vznikl z vysoce kvalitních kanadských brusinek. Pojďme se o těchto rudě zbarvených plodech dozvědět více.  

poznejte-silu-brusinek-energy-ceske-budejovice

 

Brusinky pro zdraví

Plody získávané z panenské kanadské přírody se v dávných dobách používaly jen k barvení oděvů a potravin. Naštěstí později kdosi objevil jejich přínos pro naše zdraví a od té doby si je mnoho lidí spojuje s podpůrnou léčbou zejména onemocnění močových cest. Dokáží toho ale mnohem více. Díky obsahu dokonale vyváženého poměru omega 3, 6 a 9 mastných kyselin a kyseliny alfa-linolenové, linolové a olejové může výrazně napomáhat při snižování cholesterolu, v prevenci srdečních onemocnění, hypertenze, autoimunitních onemocnění či dokonce rakoviny. Tím však výčet obsahu pro tělo přínosných látek v brusinkách nekončí. Široká řada flavonoidů, antokyanů, taninů, fytosterolů a vitamínů A a E přispívá ke snížení oxidačního stresu, což je v dnešní uspěchané době velmi důležité. 

 

BRUSINKY A PLEŤ

Je všeobecně známo, že na podzim potřebujeme vyživit i naši pleť. V tom nám také pomůže kanadská brusinka, a to jako olej Organic Cranberry oil. Ten obsahuje všechny přínosné látky v té nejčistší podobě. Přispívá ke zlepšení textury a pružnosti pokožky a aktivizaci tvorby kolagenu. Antioxidanty obsažené v oleji účinně chrání pleť před nepříznivými vlivy okolí. Kanadská brusinka se řadí mezi superpotraviny a to zejména díky obsahu kvercetinu, kyseliny ursolové a epikatechinu. Například zmíněný kvercetin dokáže účinně napomáhat při histaminové intoleranci, která je dnes vlivem neléčených alergií a dědičných faktorů stále častěji diagnostikována. 

Nezapomeňte také před začátkem užívání jakéhokoli produktu své tělo nejprve pročistit blahodárnými humáty. Energy Cytosan pomáhá harmonizovat dráhy tenkého a tlustého střeva, žaludku, jater a dalších přidružených orgánů. Působení Cytosanu ještě více podpoříte humátovými koupelemi v Balneolu. Nejprve je lepší napravit disharmonii v těle, aby mohlo tělo veškeré účinné látky plnohodnotně vstřebat. V tom vám pomohou právě humátové produkty.

 

 

Autor: Nikola Lenhard ve spolupráci s Energy U Klárky  

 

 

Tento článek byl částečně převzat z časopisu Vitae 10/2021. Časopis získává každý člen Klubu Energy.

Pokud tedy ještě nejste členy, nenechte si ujít další řadu zajímavých článků každý měsíc přímo ve vaší schránce.

Registrace do Klubu Energy.

 

 

Líbí se Vám články? Sledujte nás na 

FACEBOOKU