Léto plné pokušení - přírodní mýdla v akci

Západní civilizace se stále častěji obracejí ke starým učením a hledají v nich rozklíčování dřívějších schopností, které postupem věků ztratily. Nejcennějším stavem člověka je setrvávání ve středu, ve svém niterném těžišti. Nejrůznější životní situace nás však často vychylují z rovnovážného stavu a nebývá vždy snadné vrátit se zpět do středu, do původní, výchozí pozice sebe sama.

Nejjednodušší cesta k této rovnováze vede přes drobné denní rituály. Pentagram® mýdla Droserin, Protektin, Artrin, Cytovital a Ruticelit obsahují stejně jako bioinformační krémy a bylinné extrakty, čisté přírodní silice a třetihorní termální vodu. Mají nejen příznivý účinek na pokožku, ale přes energetický systém akupunkturních bodů a reflexních zón ovlivňují i naši celkovou zdravotní kondici a zpracování emocí. Jejich výhodou je, že působí šetrně a jejich složení je v nejvyšší možné míře přírodní.

Více informací ke složení jednotlivých přípravků a jejich účinným látkám najdete v popisu jednotlivých produktů.

 

Výhodná letní nabídka platí pro členy Klubu Energy. Ještě nejste členy? Nevadí, přidejte si do nákupního košíku produkt "Registrace do Klubu Energy", vyplňte v závěru objednávky všechny požadované údaje a je to! Registrace vás k ničemu nezavazuje, pouze získáte.

Akce platí do vyprodání zásob!

 
192
1931192193
Značky

Stránka 1 z 2 - 27 položek celkem

Další produkty

Stránka 1 z 2 - 27 položek celkem