Energy Regavet 30 ml + Renovet 30 ml + Probiovet 90 kapslí (pouze pro členy)

 
 

POUZE PRO ČLENY ENERGY

Set přírodních produktů vhodný na metabolické omlazení zvířete a zmírnění alergií. Sleva 105 Kč.

Dostupnost Na dotaz
Běžná cena 1 050 Kč
945 Kč
Značka Energy
Kategorie Energy
Položka byla vyprodána...
 

Regavet + Renovet + Probiovet

Každý chovatel udělá pro svého čtyřnohého člena rodiny cokoli, aby si ho co nejdéle užil, a to v plném zdraví. Nestačí jen řešit zdravotní problémy, které již vyplavaly na povrch. V každém období a kdekoli na světě byla pro udržování dobré kondice nejdůležitější prevence před nastupujícími chorobami stáří. V západní civilizaci a zejména v Evropě se na tuto skutečnost trochu pozapomnělo. Každý chovatel však velmi dobře ví, kolik stojí ošetření a léčba zvířete. Lidé si to neuvědomují, protože neví, kolik za jejich bolístky zdravotní pojišťovna vydá peněz. U veterináře je to jiné a výjimkou nejsou ani 4 ciferné sumy. Pro to, aby chovatelé byli nucení léčit svého domácího kamaráda co nejméně, nabízíme vyzkoušené metabolické omlazení zvířete.
V čem to spočívá? Je to jednoduché. Je potřeba podpořit metabolismus proteinů a energetický metabolismus. Tento startér metabolických pochodů je Regvet. Ten současně zlepšuje i zpracování toxických metabolitů. Většinou pocházejí z tlustého střeva, kde s postupujícím věkem a také ruku v ruce s krmením krmivy, která obsahují konzervační látky, mizí užitečné bakterie. Volné místo po nich zaujímají bakterie odolnější, hnilobné anebo dokonce plísně. Plísně a hnilobné bakterie neúměrně zatěžují organismus svými toxickými metabolity a vyvolávají podmínky pro stárnutí organismu a metabolismu zvířete.

Proto k podávání Regavetu bude velmi užitečný Probiovet, který obnovuje normální mikroflóru střeva a vytváří podmínky pro jeho správné fungování.

Regavet podáváme zvířeti v prevenci 2x denně 3 týdny v dávce 1 kapka na 10 kg váhy zvířete. Současně s Regavetem podáváme 1 tobolku Probiovetu na každých 30 kg váhy zvířete 2x denně. Pak následuje přestávka o délce minimálně 3 týdny. Je stejně důležitá, jako samotné podávání. Regavet je startér a musíme nechat zvíře, aby nastartovaný metabolismus už zvládalo samo.

Po přestávce ještě musíme vytvořit podmínky pro správné fungování enzymů v těle. A enzymy pracují oprtimálně jen v čistém vodném prostředí. Proto stejným způsobem podáváme Renovet. Zbaví tělo odpadních látek a vytvoří optimální elektrolyty, protože reguluje i vstřebávání a vylučování minerálů u zvířete. Opět je užitečné současně s Renovetem podávat Probiovet.Preventivně je možné provádět tento očistný postup 2x do roka už od poloviny maximálního stáří zvířete. Ještě lépe je provádět metabolické omlazení 1x doroka již od mladého věku. Pokud jsou již patrné příznaky stárnutí, je možné prodloužit podávání Regavetu i Renovetu na 2x 3 týdny s týdenní přestávkou a opakování provádět 3x až 4x do roka alespoň 1 rok.

Každý chovatel určitě zaznamená pozitivní výsledky na zdravotním stavu svého zvířete. Jen nesmí zapomenout, že proces stárnutí je jednosměrný, proto jedna aplikace je jen částí opatření. Proto je pro uživatele nachystán produktový balíček Regavet, Renovet a Probiovet za výhodnou cenu na celé období metabolického omlazování. Ještě dodatek. Stejné preparáty i stejný postup zvolíme při zmírňování kožní i respirační alergie a také stejný postup použijeme na chronické selhávání ledvin - hepatorenální syndrom.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: