Vzhůru za dobrodružstím

Polovina léta je neúprosně za námi. Někteří z nás už prožili svá dobrodružství, na ostatní ještě stále dny zaslouženého odpočinku čekají. Chystáte se poznávat cizí země nebo plánujete strávit pár dní v našich končinách? Nenechte se zaskočit nepovedeným startem a vychutnejte si svou dovolenou naplno. Jak se připravit na cestu a co by určitě z produktů Energy nemělo chybět na cestovním seznamu

Bezpečná cesta do cíle

Cestování je stále oblíbenějším způsobem relaxace a není se čemu divit. Je mimo jiné skvělým způsobem pro sebepoznání. Díky zážitkům získáváme větší rozhled, poznáváme další země, kulturu a seznamujeme se s novými lidmi. Změna místa působí blahodárně na naši psychiku. Cítíme se šťastnější, naši hlavu nezaměstnávají starosti všedních dní. Nové prostředí nabízí mnoho pozitivních vjemů a přepínáme na režim “tady a teď”. To je vždy dobrá cesta…

Nejčastěji pro cestování využíváme dopravu letadlem nebo autem. Pokud máte letos v plánu několikahodinové řízení, předem si připravte, jak si cestu zpříjemnit a zároveň udržet pozornost po celou dobu jízdy. Tady je pár tipů:

1

 

  • k snídani si dopřejte šálek QI Drink nebo QI Cofee pro perfektní ranní start 
  • během jízdy myslete na pravidelné přestávky (ty jsou snad už nepsaným a především důležitým pravidlem)
  • výbornou volbou proti vyčerpání a pro celkovou psychickou pohodu mohou být přírodní kapsle Hořčík a Vitamín B6, navíc přispívají k normální činnosti nervové soustavy a imunitního systému 
  • nezapomínejte na pitný režim během celého dne. Ideální je filtrovaná voda, obohacená pár kapkami Fytominerálu

 

Bez slunce by to nešlo

Letní dovolenou bez pořádné dávky slunečního záření si dokáže představit jen málokdo. Slunce je potřebným teplem a světlem pro živočichy i rostliny, také nejlepším zdrojem vitaminu D. Ten zastává v těle několik významných funkcí. Podporuje léčbu zánětů, vstřebávání vápníku a přispívá ke správné funkci imunitního systému. Jestliže si sluníčko dává delší pauzu, nezoufejte. Pro doplnění nezbytných vitamínů a minerálů můžete zařadit přírodní doplněk Vitaflorin. Podpoří vaši imunitu, kardiovaskulární systém a zažene únavu. Sluneční paprsky sice nenahradí, postará se ale o vše důležité, co by vašemu organismu mohlo v bezslunečném období scházet.

2

Jestliže jste milovníci několikahodinového slunění, pamatujte na moudré pravidlo “všeho s mírou”. Krásná barvička z dovolené vám jistě bude slušet, rudá ramena nebo záda by ale mohla přivodit pár dní zbytečného trápení. Nezapomínejte proto na opalovací přípravek s vhodným faktorem a po opalování použijte Dermaton Oil k ošetření pokožky. Dokáže eliminovat škodlivé účinky slunečního záření, zklidňuje a regeneruje. Urychlí proces zhnědnutí a zároveň poslouží jako spolehlivý přírodní repelent proti sajícímu hmyzu. 


Vyvarujte se stresu z balení, změny počasí, dopravních překážek nebo netrpělivých dětí za zády a vnímejte každou minutu své dovolené, jak nejlépe dokážete. Společně prožité chvíle a nové zážitky už vám zůstanou navždy krásnou vzpomínkou.

Šťastnou cestu!

 

Pozn.: Vezměte prosím na vědomí, že uvedené účinky bylin nemusí být v některých případech schválené zdravotnické tvrzení, ale pouze zmíněná osobní zkušenost nebo možný účinek. Doporučujeme užívání doplňků stravy vždy konzultovat s lékařem s ohledem na váš aktuální zdravotní stav. 

oddelovac 

Pro členy klubu Energy máme vždy akční nabídku produktů se značnou slevou. 

 

Líbí se Vám naše články? Sledujte nás na 

instagram

facebook