SERAFIN Hořčík + B6 - přírodní kapsle

 
 

Hořčík je minerál vhodný při únavě, vyčerpání, na svaly, klouby a kosti. 

 
Dostupnost Skladem (1 ks)
199 Kč    
Značka Serafin
Webová stránka značky serafinbyliny.cz
Kategorie Přírodní kapsle
 

Přírodní kapsle Hořčík a vitamín B6

Hořčík je nezbytným minerálem, který naše tělo každodenně potřebuje, abychom se cítili dobře po fyzické i psychické stránce. Je zcela nepostradatelný pro celou řadu procesů a mezi nejdůležitější patří právě tvorba energie. Po draslíku je v buňkách tím nejčastějším minerálem, a proto se jeho nedostatek projeví doslova na všech částech našeho těla. Udržuje buňky v dobré kondici a zpomaluje jejich stárnutí a odumírání. Podílí se také na transportu cukrů do buněk a na využívání kyslíku. Vitamín B6 zvyšuje jeho vstřebatelnost. 

ÚČINNÉ INGREDIENCE Hořčíku 

Mléčnan hořečnatý, pyridoxin (B6), stearan hořečnatý. 

Hořčík (laktát hořečnatý dihydrát neboli mléčnan hořečnatý) - přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání, normálnímu metabolismu, k normální činnosti nervové soustavy, svalů, normálnímu stavu kostí a zubů, k normální psychické činnosti.
Vitamín  B6 (pyridoxin) - přispívá k normální činnosti nervové soustavy a metabolismu homocysteinu. Snižuje míru vyčerpání, přispívá k normální psychice a funkci imunitního systému
Stearan hořečnatý

Kapsle jsou celulózové, tady rostlinného původu. Jsou vhodné i pro vegetariány

SLOŽENÍ 1 KAPSLE 

V jedné kapsli najdete: hořčík (29 mg), Vitamín B6 (0,5 mg). Doporučená denní dávka (DDD) jsou tři kapsle, tedy: hořčík (87 mg), vitamín B6 (1,5 mg). Referenční hodnota příjmu v doporučené denní dávce (RHP v DDD) je tak stanovena na: hořčík (23%), vitamín B6 (107%).  

Složka            Množství v 1 kapsli      Množství v DDD (3 kapsle)     RHP v DDD
Hořčík 29 mg 87 mg 23%
Vitamín B6 0,5 mg 1,5 mg 107%

 

DOPORUČENÉ DÁVKOVÁNÍ

Doporučená denní dávka je 1 - 3 kapsle denně před jídlem. Během užívání přípravku doporučujeme zvýšit příjem tekutin. Nepřekračujte doporučené denní dávkování!  

UPOZORNĚNÍ

Není určeno pro děti do 3 let. Užívání v době těhotenství a kojení konzultujte se svým lékařem. Doplňky stravy nejsou určeny k používání jako náhrada pestré stravy.

ZPŮSOB SKLADOVÁNÍ

Uchovávejte v suchu, mimo dosah přímého slunečního záření, při teplotě 10-25 °C. Chraňte před mrazem. Ukládejte mimo dosah dětí.

 

Obsah Hořčík a vitamín B6 - přírodní kapsle 90 kapslí
Přidat hodnocení
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
MB Avatar autora | 22.9.2021
Jestli mi něco ve vypjatých chvílích chybí, pak je to rozhodně hořčík. A pak sahám buď po Fytominerálu (koloidní roztok) a nebo po tabletkách od Serafinu. Líbí se mi, že je v kapslích a mohu ho mít kdykoli po ruce v příruční lékárničce. A díky vitamínu B6 se i lépe vstřebává do těla. Účinek skoro okamžitý!