Růžový kalcit plátek

 
 
  • Rozměr:  9 x 10 x 1 cm (ŠxVxH)
  • Váha:  265 g

 

  • léčí šrámy na duši
  • spojuje rozum a cit
  • pomáhá při zlozvycích
  • nerozhodnost, emocionalita
  • kůže, kosti, klouby, zažívání

 

Dostupnost Skladem (1 ks)
640 Kč    
Kategorie Kalcit
 

KALCIT OBECNĚ

Tento kámen spojuje rozum a cit. Prý dokáže uklidňovat mysl a posiluje naši schopnost analyzovat. Jeho zázračná schopnost tkví v utišení kožních problémů, hojení ran, harmonizaci srdečního rytmu a krevního tlaku. Tiší jakýkoli emoční neklid, záchvaty vzteku a zlosti. Pozitivně prý působí i na sebedůvěru a překonávání překážek. Používá se ke zklidnění dětí.

RŮŽOVÝ KALCIT ÚČINKY

Srdeční krystal, který otevírá a udržuje spojení se světem andělů. Je kamenem odpuštění a přínáší bezpodmínečnou lásku. Napomáhá nám se sebepřijetím a láskou k sobě takovým, jací jsme. Potlačuje napětí a úzkosti, harmonizuje nervový systém působí preventivně proti vzniku migrény. Velmi jemně dokáže odstraňovat odpor. Neocenitelný léčitel traumatů různého původu, zvláště pokud nám bylo fyzicky ublíženo jinou osobou. Tento kámen je pohlazením na duši. 

 

PLANETA: Měsíc

ELEMENT: Voda

ZNAMENÍ: Blíženci (ale je vhodný pro všechna znamení)

ČAKRY: srdeční

NALEZIŠTĚ: Česko, Slovensko, Afghánistán, Arabské Emiráty, Argentina, Mexiko, Austrálie, Nový Zéland, USA

ČIŠTĚNÍ A NABITÍ: Pod proudem vlažné vody, dokud intuitivně necítíme, že je již očištěn od negativní energie. Nabijí se na nepřímém slunci.

 

Vždy kupujete konkrétní kámen na fotografii. V případě dalších dotazů či vyžádání dalších fotografií nás prosím kontaktujte na energycbshop@seznam.cz

 

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: Použití léčivých kamenů nenahrazuje lékařskou péči. V případě, že na sobě cítíte příznaky jakékoli nemoci, navštivte svého lékaře. Léčivé schopnosti kamenů nejsou jakkoliv vědecky ověřeny.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: