Čokoládový / hnědý kalcit sbírkový

 
 
  • Rozměr:  6 x 8,5 cm

 

  • ZESILUJE CITY
  • UZEMŇUJE
  • DODÁ SEBEDŮVĚRU A ROZHODNOST
  • PRO HARMONIZACI CITOVÉHO NAPĚTÍ
  • POSILUJE CHUŤ DO ŽIVOTA
  • PŮSOBÍ NA OBLAST BEDER
  • KOSTI, IMUNITA, KLOUBY

 

Dostupnost Skladem (1 ks)
1 500 Kč    
Kategorie Kalcit
 

OBECNĚ O KALCITU

Tento kámen spojuje rozum a cit. Je podporou radosti ze života. Prý dokáže uklidňovat mysl a posiluje naši schopnost analyzovat. Jeho zázračná schopnost tkví v utišení kožních problémů, hojení ran, harmonizaci srdečního rytmu a krevního tlaku. Tiší jakýkoli emoční neklid, záchvaty vzteku a zlosti. Pozitivně prý působí i na sebedůvěru a překonávání překážek. Používá se ke zklidnění dětí

HNĚDÝ KALCIT účinky

Hnědý kalcit dokáže zvyšovat energii a zesilovat naše city. Podporuje a posiluje chuť do života tím, že nám otevírá srdeční čakru. Umí rozpustit stagnující energii a bloky v celém energetickém těle. Díky svému zbarvení rezonuje se základními čakrami, posiluje je a pomáhá s uzemněním. Dokáže také rovněž rozpouštět strach, což je vlastností všech kalcitů, ale speciálně hnědý kalcit díky napojení na nižší čakry řeší přímo jeho příčiny. Na úrovni fyzického těla pak uvolňuje klouby a blahodárně působí na oblast beder. Na vyšší energetické úrovni pak transformuje bloky, které nám v životě škodí a brání nám jít životem dál. 

 

PLANETA: Měsíc

ELEMENT: Voda

ZNAMENÍ: Rak, Blíženci, Lev, Ryby

ČAKRY: základní, srdeční

NALEZIŠTĚ: Česko, Slovensko, Afghánistán, Arabské Emiráty, Argentina, Mexiko, Austrálie, Nový Zéland, USA

ČIŠTĚNÍ A NABITÍ: Pod proudem vlažné vody, dokud intuitivně necítíme, že je již očištěn od negativní energie. Nabijí se na nepřímém slunci.

Vždy kupujete konkrétní kámen na fotografii. V případě dalších dotazů či vyžádání dalších fotografií nás prosím kontaktujte na energycbshop@seznam.cz

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: Použití léčivých kamenů nenahrazuje lékařskou péči. V případě, že na sobě cítíte příznaky jakékoli nemoci, navštivte svého lékaře. Léčivé schopnosti kamenů nejsou jakkoliv vědecky ověřeny.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: