Hodnocení produktů

Vážení zákazníci, 

děkujeme vám za hodnocení každého produktu, se kterým máte osobní zkušenosti. Nejen, že se nám líbí, jak jste s našimi produkty spokojeni, ale vaše komentáře mohou pomoci s výběrem i dalším zákazníkům. 

Zdravotní tvrzení u potravinových doplňků

V rámci legislativy platné u nás i v celé Evropské unii však musíme upozornit na potřebu věnovat větší pozornost ohledně zdravotních tvrzení. Víme, je to možná trochu "opruz", ale je to potřeba. Pokud píšete referenci na potravinový doplněk, napište, že za ty vynikající výsledky mohou "účinné složky přípravku". Tím bude veškeré nebezpečí klamání dalších spotřebitelů zažehnáno. Velmi vám děkujeme respektování tohoto pravidla při psaní referencí. Děkujeme! 

"Špatný" příklad: "Mám trombofilní mutaci genu zvanou leiden. V jednoduchosti, jde o zvýšenou srážlivost krve. Přípravek Celitin mi pomáhá tuto nemoc zvládat. Mohu se na něj spolehnout. Vím, že nedostanu infarkt, jakmile sednu do letadla."

"Dobrý" příklad: "Mám trombofilní mutaci genu zvanou leiden. V jednoduchosti, jde o zvýšenou srážlivost krve. Účinné složky přípravku Celitin mi pomáhá tuto nemoc zvládat. Mohu se na něj spolehnout. Vím, že nedostanu infarkt, jakmile sednu do letadla."

5 tipů k napsání hodnocení produktu

Jsme si vědomi toho, že udělit příslušný počet hvězdiček je mnohem pohodlnější, než napsat jeden odstavec. Známkování pomocí hvězdiček nám trochu připomíná školu, každá je jiná, každý učitel je jiný a tím pádem i hodnota dané známky. Jeden odstavec je velice snadné a rychlé napsat, když víte, jak na to. Pomůže vám tato osnova?

  1. Očekávání: Co jste očekávali před tím, než jste si službu/produkt objednali?
  2. Realita: Vyplnilo se Vaše očekávání? Nebo jsme Vaše očekávání ještě překonali?
  3. Jaké to bylo ve skutečnosti? Nejlepší je, když je očekávání nejen naplněno, ale i překonáno.
  4. Konkrétní přínos: Jak konkrétně Vám produkt/služba pomohl/a? Jaký Vám vyřešil problém, situaci nebo čeho jsem díky němu dosáhl?
  5. Doporučení, výzva k akci: Doporučili byste službu/produkt svým známým a přátelům? 

 

Chcete příklad takové reference? Díky jedné naší zákaznici vám ho můžeme dát :-) doplnek-stravy-celitin-hodnoceni-produktu-michala-brozova

Jak vložit hodnocení produktu?

Pokud jste dočetli výše uvedené, je vložení hodnocení produktu to nejjednodušší. Nad podrobným popisem každého produktu je lišta se třemi záložkami: Popis, Parametry, Hodnocení. 

  1. Otevřete záložku Hodnocení.
  2. Napíšete své jméno nebo se přihlásíte. 
  3. Přiřadíte příslušný počet hvězdiček, jako ve škole na základě vaší osobní zkušenosti. 
  4. Napíšete hodnocení produktu. 

 

Za každou referenci vám vřele děkujeme!