Selenit svícen

 
  • 1 z 4
 

Rozměry: 6 x 7,7 x 6 cm (ŠxVxH)

Průměr: 6 cm

Váha: 765 g

  • ROVNÁ PÁTEŘ
  • POHLCUJE NEGACI
  • ÚČINNĚ ČISTÍ PROSTOR
  • POMÁHÁ PŘI KOJENÍ 
  • NEUTRALIZUJE RTUŤ

 

Dostupnost Skladem (1 ks)
390 Kč    
Kategorie Svícny
 

SELENIT ÚČINKY

Bývá označován jakoandělský kámen. Vyzařuje ze sebe velmi jemné vibrace a ukotvuje nás v hlubokém míru a klidu - vědění, že existuje domov naší duše. Vhodný kámen pro meditace, protože funguje jako spojovatel s duchovním světem a světelnými bytostmi. Podporuje láskyplnou atmosféru v domě - ideálně jej umístěte do středu domu nebo do obývací místnosti. Dokáže nám pomoci s ujasněním a rozhodnutím v obtížné a nerozhodné situaci. Na tělesné úrovni podporuje flexibilitu, rovná páteř a je velice pozitivním krystalem pro kojící matky a malé děti, kdy podporuje jejich výživu. Údajně dokáže neutralizovat účinky rtuti v zubních plombách. Uzdravuje nervový systém a přináší harmonizaci vychýlených emocí. Pomáhá lidem jít si za svým cílem a jednat v zájmu svého srdce. 

Planeta: měsíc

Znamení: býk

Živel: voda

Naleziště: USA, Mexiko, Rusko, Rakousko, Řecko, Německo, Polsko, Francie a Anglie.

Čištění a nabíjení: Selenit neabsorbuje energie, jen je vede - je jakýmsi průvodcem na jejich cestě. Není tedy potřeba jej čistit. Pokud ale cítíte potřebu jej očistit či nabít, umístěte jej na slunce nebo měsíční svit. 

 

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: Použití léčivých kamenů nenahrazuje lékařskou péči. V případě, že na sobě cítíte příznaky jakékoli nemoci, navštivte svého lékaře. Léčivé schopnosti kamenů nejsou jakkoliv vědecky ověřeny.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: