Zelený kalcit plátek

 
 
  • Rozměr:  10 x 7 x 1 cm (ŠxVxH)
  • Váha:  180 g

 

  • léčí šrámy na duši
  • spojuje rozum a cit
  • pomáhá při zlozvycích
  • nerozhodnost, emocionalita
  • kůže, kosti, klouby, zažívání

 

Dostupnost Skladem (1 ks)
420 Kč    
Kategorie Kalcit
 

Zelený kalcit

Tento kámen spojuje rozum a cit. Je podporou radosti ze života. Prý dokáže uklidňovat mysl a posiluje naši schopnost analyzovat. Jeho zázračná schopnost tkví v utišení kožních problémů, hojení ran, harmonizaci srdečního rytmu a krevního tlaku. Tiší jakýkoli emoční neklid, záchvaty vzteku a zlosti. Pozitivně prý působí i na sebedůvěru a překonávání překážek. Používá se ke zklidnění dětí

Zelený kalcit umí léčit šrámy na duši. Upravuje staré nepotřebné vzorce a zkostnatělou víru. Rovněž údajně umí pomoci opustit staré návyky, ze kterých se nedokážeme vymanit. Pomáhá dětem projevit vlastní názor a stát si za ním. Je podporou radosti ze života. Dokáže uklidňovat mysl a posiluje naši schopnost analyzovat.

 

PLANETA: Měsíc

ELEMENT: Voda

ZNAMENÍ: Rak, Blíženci, Lev, Ryby

ČAKRY: srdeční

NALEZIŠTĚ: Česko, Slovensko, Afghánistán, Arabské Emiráty, Argentina, Mexiko, Austrálie, Nový Zéland, USA

ČIŠTĚNÍ A NABITÍ: Pod proudem vlažné vody, dokud intuitivně necítíme, že je již očištěn od negativní energie. Nabijí se na nepřímém slunci.

Vždy kupujete konkrétní kámen na fotografii. V případě dalších dotazů či vyžádání dalších fotografií nás prosím kontaktujte na energycbshop@seznam.cz

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: Použití léčivých kamenů nenahrazuje lékařskou péči. V případě, že na sobě cítíte příznaky jakékoli nemoci, navštivte svého lékaře. Léčivé schopnosti kamenů nejsou jakkoliv vědecky ověřeny.

Hmotnost 0.18 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: