Energy Grepofit 135 kapslí + Flavocel 150 tablet (klubová cena)

 
Akce Efekt lupa
 

Doplněk stravy. Produkty Grepofit a Flavocel v sezónní akci Energy. Sleva je 70 Kč. Akce je pouze pro členy Klubu Energy.

Dostupnost Na dotaz
717 Kč
Značka Energy
Kategorie Zdravá a silná imunita
Položka byla vyprodána...
 

Grepofit kapsle

Grepofit je bioinformační přípravek s vyváženou kombinací vysokého obsahu extraktu z grapefruitových jadérek, Echinacey purpurey, ibišku súdánského a šalvěje lékařské. Je vhodný k užívání v chladných měsících roku. Efektivní složky z grapefruitových jadérek (Citrus paradisi) mohou přispět k mikrobiální rovnováze tělesných orgánů a tkání. Echinacea napomáhá ke zdraví dýchacích cest a přispívá k přirozené obraně organismu. Ibišek súdánský podporuje funkce močových a trávicích cest, přispívá k udržení zdravých cév. Šalvěj lékařská obsahuje přirozeně se vyskytující antioxidanty, které působí proti škodlivým volným radikálům a napomáhají k posílení obranyschopnosti organismu.

Více informací o produktu a účinných látkách v popisu produktu "Grepofit kapsle". 

Doplněk stravy Flavocel

Flavocel je bioinformační přípravek vyrobený z koncentrovaného extraktu ibišku súdánského (Hibiscus sabdariffa), obohacený o vitamin C, sladidlo (steviol-glykosidy) a speciální směs éterických olejů. Hibiscus sabdariffa (ibišek súdánský) pochází z tropických a subtropických oblastí světa. Vitamin C pomáhá chránit buňky před oxidačním stresem. Podporuje tvorbu kolagenu, který je důležitý pro správnou funkci cév, kostí, chrupavek, pokožky, dásní a zubů, přispívá k normální činnosti nervové soustavy, psychické činnosti a obranyschopnosti organismu. Další jeho funkce spočívá ve zvyšování absorbce železa a podpoře normálního energetického metabolismu v těle. Vitamin C snižuje únavu a vyčerpání. Doporučujeme používat dlouhodobě především v imunitně významných obdobích.

Více informací o produktu a účinných látkách v popisu produktu "Flavocel". 

Obsah Grepofit 135 kapslí
Obsah Flavocel 150 tablet

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: