Energy Grepofit 135 kapslí+ Grepofit Drops 30 ml + Grepofit Spray 14 ml (klubová cena)

 
Akce Efekt lupa
 

Doplněk stravy. Produkty Grepofit, Grepofit Drops a Grepofit Spray v sezónní akci Energy. Sleva je 80 Kč. Akce je pouze pro členy Klubu Energy.

Dostupnost Skladem (5 ks)
838 Kč    
Značka Energy
Kategorie Zdravá a silná imunita
 

Grepofit kapsle

Grepofit je bioinformační přípravek s vyváženou kombinací vysokého obsahu extraktu z grapefruitových jadérek, Echinacey purpurey, ibišku súdánského a šalvěje lékařské. Je vhodný k užívání v chladných měsících roku. Efektivní složky z grapefruitových jadérek (Citrus paradisi) mohou přispět k mikrobiální rovnováze tělesných orgánů a tkání. Echinacea napomáhá ke zdraví dýchacích cest a přispívá k přirozené obraně organismu. Ibišek súdánský podporuje funkce močových a trávicích cest, přispívá k udržení zdravých cév. Šalvěj lékařská obsahuje přirozeně se vyskytující antioxidanty, které působí proti škodlivým volným radikálům a napomáhají k posílení obranyschopnosti organismu.

Více informací o produktu a účinných látkách v popisu produktu "Grepofit kapsle". 

Ústní sprej Grepofit spray

Pomáhá při akutních infektech v dutině ústní virového či bakteriálního původu a zkracuje průběh těchto onemocnění. Antimikrobiálního a protizánětlivého působení Grepofitu spray se využívá při zánětech nosohltanu, angínách či infekční mononukleóze.

Nachází své uplatnění rovněž u krvácejících dásní a výskytu aftů. Má vysokou účinnost a je výborně snášen, látky obsažené ve spreji nedráždí ani nepálí zánětem postižené sliznice. Urychluje hojení. Příjemná je i jeho jemně mentolová chuť.

Více informací o produktu a účinných látkách v popisu produktu "Grepofit Spray". 

Grepofit drops

Grepofit drops je bioinformační přípravek s vyváženou kombinací vysokého obsahu extraktu z grapefruitu, Echinacey purpurey, ibišku súdánského a šalvěje lékařské. Je vhodný k užívání zvláště v chladných měsících roku. Efektivní složky z grapefruitu (Citrus paradisi) mohou přispět k mikrobiální rovnováze tělesných orgánů a tkání. Echinacea napomáhá ke zdraví dýchacích cest a přispívá k přirozené obraně organismu. Ibišek súdánský podporuje funkce močových a trávicích cest, přispívá k udržení zdravých cév. Šalvěj lékařská obsahuje přirozeně se vyskytující antioxidanty, které působí proti škodlivým volným radikálům a napomáhají k posílení obranyschopnosti organismu

Více informací o produktu a účinných látkách v popisu produktu "Grepofit Drops".

Obsah Grepofit 135 kapslí
Obsah Grepofit Drops 30 ml
Obsah Grepofit Spray 14 ml

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: