Energy Drops 30 ml + Grepofit Nosol Aqua 20 ml + Grepofit spray 14 ml (klubová cena)

 
Akce Efekt lupa
 

Doplněk stravy. Produkty  Grepofit Drops, Grepofit Nosol a Grepofit spray v sezónní akci Energy. Sleva je 71 Kč. Akce je pouze pro členy Klubu Energy.

Dostupnost Skladem (3 ks)
723 Kč    
Značka Energy
Kategorie Zdravá a silná imunita
 

Grepofit drops

Grepofit drops je bioinformační přípravek s vyváženou kombinací vysokého obsahu extraktu z grapefruitu, Echinacey purpurey, ibišku súdánského a šalvěje lékařské. Je vhodný k užívání zvláště v chladných měsících roku. Efektivní složky z grapefruitu (Citrus paradisi) mohou přispět k mikrobiální rovnováze tělesných orgánů a tkání. Echinacea napomáhá ke zdraví dýchacích cest a přispívá k přirozené obraně organismu. Ibišek súdánský podporuje funkce močových a trávicích cest, přispívá k udržení zdravých cév. Šalvěj lékařská obsahuje přirozeně se vyskytující antioxidanty, které působí proti škodlivým volným radikálům a napomáhají k posílení obranyschopnosti organismu

Více informací o produktu a účinných látkách v popisu produktu "Grepofit Drops". 

Ústní sprej Grepofit spray

Pomáhá při akutních infektech v dutině ústní virového či bakteriálního původu a zkracuje průběh těchto onemocnění. Antimikrobiálního a protizánětlivého působení Grepofitu spray se využívá při zánětech nosohltanu, angínách či infekční mononukleóze.

Nachází své uplatnění rovněž u krvácejících dásní a výskytu aftů. Má vysokou účinnost a je výborně snášen, látky obsažené ve spreji nedráždí ani nepálí zánětem postižené sliznice. Urychluje hojení. Příjemná je i jeho jemně mentolová chuť.

Více informací o produktu a účinných látkách v popisu produktu "Grepofit Spray". 

Nosní sprej Grepofit nosol aqua

Grepofit nosol aqua působí proti rýmě a jejím projevům. Zlepšuje dýchání, komfort průběhu nemoci a předchází jejímu návratu.

Preventivním ošetřením Grepofitem nosol aqua na bázi denní hygieny docílíte šetrného očištění sliznice a snížíte riziko infekce horních cest dýchacích. Velmi vhodný je tento návyk pro osoby, které jsou denně vystaveny klimatizovaným prostorám. Sliznice jsou tak regenerovány, zvlhčeny a dokážou zabránit negativním důsledkům této dlouhodobé expozice.

Více informací o produktu a účinných látkách v popisu produktu "Grepofit Nosol Aqua". 

Obsah Grepofit Drops 30 ml
Obsah Grepofit Nosol Aqua 20 ml
Obsah Grepofit Spray 14 ml

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: