Ametyst (Uruguay - extra kvalita)

 
  • 1 z 2
 
  • Rozměr:  9 x 9,5 x 17 cm (ŠxVxH)
  • Váha: 648 g
     
  • aktivuje intuici a jasnovidectví
  • posiluje vůli a soustředění
  • chrání před negativitou
  • krev, hormony, imunita, otoky
  • epilepsie, fóbie, histerie, akné

 

Dostupnost Skladem (1 ks)
4 900 Kč    
Kategorie Ametyst
 

Ametyst z Uruguaye

Ametysty z lokality Artigas v Uruguayi patři mezi světově nejkvalitnější. Nacházejí se ve vyvřelé hornině v dutinách velkých i několik metrů. Pro jejich nezaměnitelnou sytě tmavou fialovou barvu se těží s náležitou pečlivostí. Uruguajské ametysty se prodávají na váhu, přičemž estetická krása, sytost tmavé barvy a lesk rozhodují o jejich výsledné ceně. Jsou velmi obdivovány nejen odborníky, ale i všemi milovníky kamenů. Pokud máte svou osobní sbírku léčivých kamenů, tento kousek si rozhodně zaslouží své honosné místo.

AMETYST ÚČINKY

Takto velký ametyst se hodí k očistě a ochraně bytu a domu či do prostor s velkou koncentrací lidí (např. terapeutických center). Ametyst je velmi duchovním kamenem. Údajně umí otevírat duchovní a mimosmyslové vnímání, posilovat soustředění a jasnovidectví. Poskytuje útěchu při ztrátě milované osoby a pomáhá překonat žal. Proměnit by měl umět i negativní energetický útok na pozitivní vibrace lásky. Posílí vůli při odvykání závislostí, ať už se jedná jen o negativní vzorce chování a návyky v jídle, nebo závažnější látkové a nelátkové závislosti. Zahnat by měl umět strach, hněv, napětí a špatné spaní. Má prý blahodárný vliv na mysl, kterou dokáže uklidnit nebo povzbudit podle potřeby. Na fyzické úrovni pak může být nápomocný při bolestech hlavy, napětí svalů, poruchách sluchu, podlitinách, otocích, ranách, žaludečních a dýchacích potížích, akné a ekzémech, zánětech zubů a epilepsii. Podle některých zdrojů tlumí produkování žaludeční kyseliny, posiluje slinivku a pomáhá při cukrovce. Další účinky by měl mít i na dyslexii a různá bodnutí hmyzem či hadem. 

PLANETA: Jupiter, Neptun, Uran

ELEMENT: Voda

ZNAMENÍ: Beran, Panna, Ryby, Střelec, Vodnář

ČAKRY: krční a korunní

NALEZIŠTĚ: Uruguay

ČIŠTĚNÍ A NABITÍ: Pod proudem vlažné vody, dokud intuitivně necítíme, že je již očištěn od negativní energie (nebo alespoň 2 minuty). Nabíjí se na měsíčním světle během úplňku. Nedávat nabíjet na slunce!

Vždy kupujete konkrétní kámen na fotografii. Druhá fotografie je kámen prosvícený led diodami pro zřetelnější viditelnost barev. V případě dalších dotazů či vyžádání dalších fotografií nás prosím kontaktujte na energycbshop@seznam.cz

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: Použití léčivých kamenů nenahrazuje lékařskou péči. V případě, že na sobě cítíte příznaky jakékoli nemoci, navštivte svého lékaře. Léčivé schopnosti kamenů nejsou jakkoliv vědecky ověřeny.

Hmotnost 0.648 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: