Energy Betafit 90 kapslí + Fytomineral 100 ml

 
Akce Efekt lupa
 

Přírodní kapsle Betafit:

  • extrakty z řepy obecné a bylin
  • doplnění energie a očista
  • protizánětlivé působení
  • posílení ledvin, jater a žlučníku
  • revmatické potíže 

 

Koloidní roztok minerálů:

  • minerály a stopové prvky 
  • pravěké ložisko
  • optimální využitelnost

 

Dostupnost Skladem (8 ks)
Registrace do klubu ?
Běžná cena 887 Kč
Ušetříte 133 Kč (–14 %)
754 Kč    
Značka Energy
Kategorie Akce měsíce
 

betafitbetafit

Přírodní produkt obsahující extrakty z řepy obecné, kopřivy dvoudomé, přesličky rolní, truskavce ptačího a rutin (50 mg/1 kapsle). Má detoxikační, zásadité a antioxidační účinky. Snižuje překyselení organismu, působí proti chronickým a civilizačním onemocněním, podporuje oběhový systém a vyživuje krev. Celkově posiluje imunitní systém, srdce, ledviny, močové cesty, játra, žlučník a střeva. Odstraňuje únavu, zvyšuje tělesnou kondici a vitalitu.

Podle TČM Betafit zlepšuje krev, posiluje srdce, uklidňuje nadměrnou vzrušivost, pomáhá při ochablosti jater a hormonálních obtížích souvisejících s přechodem. Produkt je vhodný pro každého, kdo chce přirozeně podpořit eliminaci odpadních a toxických látek z organismu, odstranit únavu a podpořit regeneraci těla po nemoci. Velmi vhodný je jako prevence nejčastějších civilizačních chorob. Regeneruje tělo při užívání alkoholu a tabáku

Energetická charakteristika

Betafit posiluje propojení se Zemí a celkově podporuje uzemnění.

DOPORUČENÉ DÁVKOVÁNÍ

1–2 kapsle 3x denně. Po 3 týdnech užívání následuje 1 týden pauza. Doporučujeme zvýšit příjem tekutin.

SLOŽENÍ

Řepa obecná - hlíza, kopřiva dvoudomá - list, přeslička rolní - nať, truskavec ptačí - nať, rutin 50 mg / kapsle.

UPOZORNĚNÍ

Výrobek není určen pro děti do 3 let. Užívání v době těhotenství a kojení konzultujte se svým lékařem. Doplňky stravy nejsou určeny k používání jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování.

ZPŮSOB SKLADOVÁNÍ

Skladujte v suchu, mimo dosah přímého slunečního záření, při teplotě 10–25 °C. Chraňte před mrazem. Ukládejte mimo dosah dětí!

 

7FYTOMINERÁL

Fytomineral je koncentrovaný koloidní roztok přírodních minerálů s bioinformacemi, které posilují aktivitu produktu. Obsahuje více než 60 minerálů a stopových prvků, jež jsou pro organismus maximálně vstřebatelné (až z 98 %).

Koloidní roztoky minerálů jsou biologicky dostupné a vysoce vstřebatelné prvky získávané z pravěkých rostlinných ložisek v Utahu ve Spojených státech. Vznikaly po tisíce let rozkladem rozmanitých přírodních materiálů (rostlin, solí a vzácných zemin - jílů) a přeměnou neorganických minerálních sloučenin na suspendované organické, svou strukturou příbuzné tělním tekutinám. Jsou čistě přírodní, organismem optimálně využitelné a působí rychle a efektivně. U přírodních zdrojů nelze přesně garantovat a tudíž uvádět přesný obsah jednotlivých prvků.

ÚČINNÉ INGREDIENCE

Koncentrovaný koloidní roztok přírodních minerálů.

DOPORUČENÉ DÁVKOVÁNÍ

Děti od 3 do 12 let: 15 kapek 1x za den. Dospělí: 30 kapek 1x za den (30 kapek = 2,3 ml). Denní dávku koloidního roztoku minerálů zamíchejte ve sklenici vody a vypijte pokud možno po jídle. Před použitím protřepejte. Po třech týdnech užívání doporučujeme vždy 1 týden pauzu. „Pauza během užívání bylinného přípravku? Proč jako?“ Přečtěte si článek na našem blogu, kde se to dozvíte. Nepřekračujte doporučené denní dávkování!

UPOZORNĚNÍ

Není určeno dětem do 3 let. Doplňky stravy nejsou určeny k používání jako náhrada pestré stravy. Ukládejte mimo dosah dětí! Skladujte v suchu, mimo dosah přímého slunečního záření při teplotě 10-25 °C. Chraňte před mrazem. Případný sediment není na závadu. Minimální trvanlivost do data uvedeného na obalu.

ZPŮSOB SKLADOVÁNÍ

Uchovávejte v suchu, mimo dosah přímého slunečního záření, při teplotě 10–25 °C. Chraňte před mrazem. Ukládejte mimo dosah dětí.

 

Obsah Energy Betafit 90 kapslí
Obsah Energy Fytomineral 100 ml

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: