Balneol 2set (klubová cena)

 
Akce Efekt lupa
 

Produkty Balneol 2set v sezónní akci Energy. Sleva je 209 Kč. Akce je pouze pro členy Klubu Energy.

Dostupnost Na dotaz
Běžná cena 598 Kč
Ušetříte 209 Kč (–35 %)
389 Kč    
Kód produktu 2640
Značka Energy
Kategorie Akce
 

HUMÁTOVÁ KOUPEL BALNEOL

Balneol je nepěnivá vysoce koncentrovaná bioinformační aromatická koupel s vysokým obsahem huminových látek, ricinového oleje a výtažků z grepu, túje, vavřínu, jalovce, kafrovníku, litsey a styraxu. Obsahuje účinné substance, jež ovlivňují povrch kůže a přes plíce se dostávají do krve. Harmonizují jednotlivé orgány, a podporují tak celkovou regeneraci těla. Pomáhají u chronických i ponámahových bolestí kloubů, svalů a páteře. Tyto účinky jsou umocněny éterickými oleji, které podporují lepší prokrvení pokožky a kloubů, čímž dochází k rychlejší regeneraci poškozených tkání.

Huminové látky jsou přírodní látky s velmi složitou molekulární strukturou, které vznikly pozvolným rozpadem organické hmoty za přístupu kyslíku. V přírodě se vyskytují v rašelině, v různých termálních bahnech, v černozemi a nejvíce jich obsahuje hnědé uhlí. V třetihorních pralesích a močálech tak vznikla ta nejúžasnější přírodní koupel, kterou dnes můžeme využívat pro zdraví člověka. 

Koupel působí na tělo detoxikačně, rozproudí krevní oběh, zmobilizuje imunitní systém a napomáhá při okysličení buněk (působí jako antioxidant). Éterické oleje ovlivňují bezprostředně látkovou výměnu i centrální nervovou soustavu.

Více informací o produktu a účinných látkách v popisu produktu "Balneol". 

Obsah Balneol 100 ml

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: