Organic Sacha Inchi + Himalayan Apricot Oil

 
Akce Efekt lupa
 

Doplňěk stravy. Výhodná nabídka terapeutických olejů Himalayan Apricot oil (oleje z meruňkových jader) a Organic Sacha Inchi oil (oleje ze semen Sacha Inchi) se slevou v měsíční akci Energy. 

Dostupnost Skladem (4 ks)
Běžná cena 550 Kč
Ušetříte 137 Kč (–24 %)
413 Kč    
Značka Energy
Kategorie Akce Energy
 

OLEJ HIMALAYAN APRICOT OIL

Pod štíty himálajských vrcholů, v úrodném údolí Kašmíru, rostou divoké meruňkové sady. Vysoká nadmořská výška, silné slunce a extrémní podnební podmínky zaručují ten nejbohatší koktejl nutričních látek. Ručně zpracovaný a za studena lisovaný olej z meruňkových jader je jedním z darů této drsné a zároveň překrásné krajiny. Je kontrolován na obsah amygdalinu a splňuje parametry EFSA z hlediska zdravotní nezávadnosti.

Je zdrojem provitaminu A, vitaminu C i skupiny B včetně kyseliny listové a jako jediný obsahuje unikátní vitaminy B15 a B17. Z minerálních látek obsahuje železo, hořčík, vápník, draslík, měď, fosfor a křemík, dále nenasycené mastné kyseliny.

Více informací o produktu a účinných látkách v popisu produktu "Himalayan Apricot oil".

OLEJ ORGANIC SACHA INCHI 

Amazonie je svět sám v sobě. Nejrozmanitější a z přírodního hlediska nejbohatší oblast na celé naší planetě. Je zde desetina veškeré fauny světa, pětina ptactva a každý rok jsou objeveny desítky nových druhů rostlin a živočichů, které nebyly doposud lidmi spatřeny.

Olej ze semen rostliny Plukenetia volubilis, nebo-li Sacha Inchi, je nejkvalitnější rostlinný zdroj nenasycených mastných kyselin obsažených v ideálním poměru. 

Více informací o produktu a účinných látkách v popisu produktu "Organic Sacha Inchi oil".

Obsah Organic Sacha Inchi 100 ml
Obsah Himalayan Apricot Oil 100 ml

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: