Himalayan Apricot Oil + Organic Nigella Sativa

 
Akce Efekt lupa
 

Doplňěk stravy. Výhodná nabídka terapeutických olejů Himalayan Apricot oil (oleje z meruňkových jader) a Organic Nigella Sativa oil (oleje z černuchy seté) se slevou v měsíční akci Energy. 

Dostupnost Skladem (5 ks)
Běžná cena 550 Kč
Ušetříte 137 Kč (–24 %)
413 Kč    
Značka Energy
Kategorie Akce Energy
 

OLEJ HIMALAYAN APRICOT OIL

Pod štíty himálajských vrcholů, v úrodném údolí Kašmíru, rostou divoké meruňkové sady. Vysoká nadmořská výška, silné slunce a extrémní podnební podmínky zaručují ten nejbohatší koktejl nutričních látek. Ručně zpracovaný a za studena lisovaný olej z meruňkových jader je jedním z darů této drsné a zároveň překrásné krajiny. Je kontrolován na obsah amygdalinu a splňuje parametry EFSA z hlediska zdravotní nezávadnosti.

Je zdrojem provitaminu A, vitaminu C i skupiny B včetně kyseliny listové a jako jediný obsahuje unikátní vitaminy B15 a B17. Z minerálních látek obsahuje železo, hořčík, vápník, draslík, měď, fosfor a křemík, dále nenasycené mastné kyseliny.

Více informací o produktu a účinných látkách v popisu produktu "Himalayan Apricot oil".

ORGANIC NIGELLA SATIVA

Legendární olej faraonů starověkého Egypta. Kleopatra a Nefertiti oceňovaly jeho účinky pro krásu, Hippokratés a Avicenna zase výrazný terapeutický efekt.

Ať již považujeme tyto zdroje za pověry, nebo za znalosti prověřené tisíci let, jisté je, že obsahem významných účinných látek se olej z černuchy seté řadí mezi mimořádné prostředky pro péči o zdraví a krásu.

Více informací o produktu a účinných látkách v popisu produktu "Organic Nigella Sativa oil".

Obsah Himalayan Apricot Oil 100 ml
Obsah Organic Nigella Sativa 100 ml

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: